Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılının Mayıs ayında akvaryum canlıları ithalatı yapmak üzere Akvaryum İthalat İhracat Tic. Ltd Şti. isimli firmayı kurdum. 2004 Mart ayından beri Akvaryum Dünyası Dergisi ile akvaryum sektöründe bulunmaktayız.

Bu geçen süre zarfında yurt içi ve dışı olsun yüzlerce mağaza, üretici, onlarca ihracatcı ile tanışma ve bilgi alış-verişinde bulundum. Özellikle uzakdoğu’daki ihracatların ortamları, çalışmaları, imkanları ve Avrupadaki toptancıların sistemleri inceleme fırsatı yakaladım. Son 4 yıldır Avrupa ve Uzakdoğu’da gerçekleşen akvaryum ve pet sektörünün önemli fuarlarında ve balık çiftliklerinde edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile akvaryum canlıları   ithalatına başlamış bulunuyoruz. Ağırlıklı olarak deniz balıkları ve canlıları ithalatına ağırlık vermiş bulunuyoruz.

Balıkhanemiz 142 akvaryumdan oluşmaktadır. 110 adet balık ve canlıların olduğu akvaryumlarımız net 25000 litre, 32 adet ise rezerv dinlenme tankımız ile 31.400 litre tuzlusu hacmi ile hizmet vermekteyiz.

İthalatçı, toptancı, perakendeci ve akvaristler açısından piyasaya  bol çeşit ve yeni bir hareket getireceğimize inanmaktayız.

Tüm meslektaşlarımıza  ve akvaristlere saygılarımızı  sunarız.

Tamer Ballıcalı

 

Our clients